Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz KillHates #46867 üzenetére

    Tegnap csak rákérdeztem milyen lesz és azt mondta szerinte 150W. :) Nekem jó hír, neked kevésbé gondolom. :D Aztán lehet megfordul ez a állapot. :R

    Egyre többet indul újra a gépem ugyanazokkal a hibaüzenetekkel. Este összehasonlítottam két ugyanolyan (inf) fájt. Amit én megdolgozok és olyat amit a profik adnak ki készen. Elkezdtem egymás mellett párhuzamosan lefelé gördíteni. Észrevettem olyan sorokat a (profi) munkában ami nálam ott hiányzik, többek között a nevén azt is ami a kékhalálban(néha teljesen kikapcsol....áramszünet?) megnevezésre kerül. Vagyis az általam említett csak hardverkulcs átírás, mit itt közreadtam, nem teljes munka(ugyan felmegy de instabil), ezért dobja el mindig, most már egyre gyakrabban a gép és fekszik ki tőle. (És én még arra is gondoltam nehogy hardverhiba, de most már bizton tudom hogy nem.)
    Ma megint nekifekszem és csinálok valamit, jó nagy munka lesz. Megy majd az Ebay-ra a kártya, itt senki nem ért ehhez, értelemfüggően egy profi vásárló nem fog nekem utána panaszkodni.

    Már nem érdekel milyen sebesség lesz az új kártyánál, csak legyen felhasználóbarát. :)

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák