Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Balázzs #37105 üzenetére

    Technikus szerint a 2.-ik lap cserénél még nem szokták jóváhagyni a komplett gép cserét.
    Amúgy meg lehet rosszul is járnék, mert újat választhatnék a piacon találhatók / forgalmazottak közül és VC hűtéses nem nagyon van még1 ilyen jó ami ennyire Upgradelhető... (4 RAM slot, 2 NVMe , Sata3 , ODD, stb..)meg hűtés szempontjából is eléggé elb*szottak az újabb szériák.. ja és a hűtés biztos jó, mert a GPU és CPU egybe van és akkor a GPU is megfőne, nem csak a CPU, így tuti megint lap krepált be ilyen szempontból...

    Nálam is 98%-ban asztalon van (34/7 üzem alatt kb.) és aksi 6%-os elhasználódást ír (Aida64) és 10 ciklus van benne. 1 évig azt is cserélik (1in1) az aksit , de ahhoz kb. halottnak kell lennie :)

    (#37107) Bluesummers : Volt közel 1 millás PC-m, amit saját magam építettem (2700X + H2O + 1080Ti -legerősebb Zotac- és eladtam a f*sz*a :DD ) és az is halk volt meg bőven 80c alatti max. temp. értékek... ha cserélik is vagy javítják és jó lesz, akkor lehet váltok a Gamer noti szériáról, mert az újak semmit nem érnek (nekem)

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák