Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte

    Topikgazda

    válasz Mikulásbá #3536 üzenetére

    Igen ebben igazad van részben,de mire ezek az új tecnológiák kifforják magukat az legalább még 2 év.A DDR4,az új tokozás,csíkszélesség,Win10,DX12 nagyjából ezek lesznek fontos változások,de ez még nagyon messze van,legalábbis az az állapota ami tényleg reális teljesítménytöbbletet nyújt majd a mai hardverekhez viszonyítva.Szived joga hogy az Asust szereted,írtad is emlékszem hogy te csak használni akarod és kész,de én nem ilyen vagyok ;] Ha lehetne upgradelni az Asust,már rég az volna nekem is,de az első dolgom az lenne hogy szétborítanám a garit lesz.rva és állítom neked hogy a prociból legalább -15-20°C-t,a vga-ból pedig még 5-10°C-t le lehetne faragni,prémium cuccokat felhasználva,csak itt jön képbe az a dolog hogy minek?,ha később úgysem tudok cserélni benne semmit :((( Akik ismernek engem azok tudják hogy én pont nem a garasoskodó,fillérb.szó egyének közé tartozom,nagyon sokat belehasaltam ebbe a témába,de ha komolyan összeszámolom sokkal jobban állok a minuszt tekintve mint aki végigvette az Asus szériákat,1-1,5 évente lecserélve az újabbra mert elfogyott alóla a hardver.

    adamssss: AW-knél egy szabály van: Soha ne vegyél újat ;) Használt,jó állapotú 1-1,5 éves tökéletesen megfelel,gari nem kell,minden alkatrész elérhető értelmes áron bármelyikhez ha kell netán,de igazából nem az a pusztulós fajta ha karban van tartva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák