Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte

    Topikgazda

    válasz gyemipapa #23235 üzenetére

    Feltelepíted az AB-t,telepítéskor rákérdez akarod-e a RT-t is telepíteni a monitorozás miatt--->pipa.Aztán kb. beletelik vagy 5 egész percbe mire mindent beállítasz,többé soha sem kell mert megjegyzi.Játék előtt elindítod az AB-t (együtt fog indulni vele a RT is),leteszed tálcára és mutat mindent amit akarsz.Ettől egyszerűbb programot már nem tudom mit szeretnél igazán...Szerintem már bőven több segítséget kaptál,mint amit kellett volna,mert ha netán használtad volna a keresőt a topikban legalább 20x le lett már írva részletesen ez a dolog is.(Sajnos az emberi kényelmességen nehéz segíteni,ha valaki nem hajlandó maga utána nézni olyan dolgoknak ami egyébként menne,csak kényelmesebb ide beírni és várni a segítséget,mint saját maga megoldani önerőből a problémát,de no offense,ez nem csak rád vonatkozik.Ha elküldöd a géped én beállítom 2 perc alatt az egész hóbelebancot :D ,na ugye hogy inkább nekiveselkedsz egyedül? ;] )

    Van még egy faék bonyolultságú program PlayClaw a neve,de azt az 5 percet annál is rá kell szánni míg beállítod,és én pár éve mikor kipróbáltam nem egy játék fagyott meg akadozott miatta.
    Szép magyar hanglejtéssel bemutatja neked a jójember a működését:[link] :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák