Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz echterion #16368 üzenetére

    "ezek játékra vannak kitalálva, nem arra, amit leírtál, az nem egy gaming notebook profilja."

    ez így igaz papírforma szerint, de én is mindenkinek aki hordozható munkaállomást keres aminek bírnia kellene a nagy terhelést , csakis GAMER notebook-ot ajánlok! Egy Precision, vagy Z5 úgy fossa el magát, ha emberesen meghajtják, ahogy a nagy könyvben meg van írva! Egy gamer gép többszörösen jobban bírja a "rongát" mint bármelyik munkaállomás!

    Pocok is ilyesmiből indulhatott ki: kis gép kell, komoly terhelésre! Nem tudsz alternatívát mondani az AW13-al szemben! Aztán, hogy csillivilli módon világít, hát azt legfeljebb kikapcsolja. :D
    Ha nálam szuper csendes gépet keresnek, mindenkinek a G751--est ajánlom. Ha nem terheled, abban el sem indul a ventilátor, olyan jó hűtése van és mindemellett olcsó masina is. A legjobb hordozható munkaállomás: csendes, terhelhető, jó kijelzője van. Csak az aberrált gomb elrendezés; aki kitalálta, hogy bal oldalon felül legyen még egy gombsor:

    Hányszor volt, hogy püföltem az ESC-t és semmi sem történt, csak a webkamerát kapcsolgattam ki-be :D :D

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák