Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pecze

    aktív tag

    válasz DeFranco #1161 üzenetére

    Csak idetaláltam, hiába controllert kerestem a fórumba és csak kis hozzászólásszámú topikok tűntek fel. DeFranco, olvastam a kommented Eredeti játékokon, a Logitech a szimpatikusabb gyártó számomra, csaba951 is válaszolt privátban, ugyanezeket ajánlotta, ha ide téved köszönöm neki is.
    Az, hogy rezegjen nem igazán fontos, vettem most Prince of Persia packot (igazi kihívás billentyűzettel, majd bele őrülök), meg Assassin Creedet, meg biztos van olyan játékom, ami kontrollerrel nem olyan macerás, mint billentyű/egér párossal, de egyikbe se robbanok fel, szóval nem COD és társai, azt én nem élvezem, pénzt nem adnék érte.
    Így kettő maradt, a 310-es, amiben remélem szintén van xinput, amiről csaba regélt nekem egy sort, vagy a 710-es, ami vezeték nélküli, meg rezeg, de az gondolom kikapcsolható. Valószínűbb a 310, mert olcsóbb és első gamepadnak nem kell jobb, ki tudja, lehet utálni fogom, de még annyit megkérdezek, hogy dönteni tudjak, hogy milyen hosszú a kábele a 310-esnek, meg a 710-es együttműködik e más vevővel (vagy csak a sajátját szereti), mert billentyűzetem, egerem logitech, egér cserélve volt már kétszer (lx5, lx6, lx7), de szereti a billentyűzet vevőjét.

Új hozzászólás Aktív témák