Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerzsol

    aktív tag

    válasz DeFranco #1109 üzenetére

    Tegnap este hazaérve kipróbáltam kicsit.

    Szoftvert nem telepítettem, csak plug and play ismerte fela Win7.

    Fifa12 volt az első játék. Tök jól irányítható, nagyon tetszett XInput-ot használtam. Lejátszottam jó pár meccset. Az tűnt fel kb 1,5 óra játék után hogy a menüben lefelé ugrál a jelölő, mintha én váltogatnék és így nem tudtam irányítani, nem tudom ott mi lett vele, játékban tökéletesen máködött, csak am enüben nem és nem is tudtam felfelé menni csak oldalra.

    18 wheel of steel volt a második játék, ezzel is tökéletesen működik XInputban. Bár autós játékhoz van kormányom.

    Próbáltam még a Farming simulatort és a Painkillert de ott nem működött a pad, de ez az én saram, utólag jutott eszembe hogy át kellett volna váltani Directinputra.. Ma jutott eszembe. Dehát a régi, kb. 8 éves Gravis Eliminator Gamepad Pro-n nyilván nem volt ilyen... :)

    Alan Wake-kel is próbáltam nagyon jól lehet irányítani, csak sajnos még ehez ügyetlen vagyok. Alapvetően ez egy Xboxos játék ezért gondoltam hogy Gamepaddal lehetne játszani.

    Egyenlőre ezeket próbáltam. Ma hazamegyek és megint tolok vele pár órát.
    Nagyon tetszik, Csak nyilván hozzá kel lszoknom mert kb egész életemet billentyűzetről toltam végig. A 4900HUF-ért amennyiért meg tudtam venni a boltban, nagyon megérte.

Új hozzászólás Aktív témák