Új hozzászólás Aktív témák

  • Callisto

    őstag

    Csütörtökön Lords of the Fallen idegben tönkretettem a Logitech F710-et és mivel a wireless elég gyenge neki (a receiver nagyon érzékeny a zavarokara és közel, lehetőleg ráláthatósággal kell elhelyezni), gondoltam most jöjjön az a híres XBox kontroller.
    Nagyon rossz az F710-hez képest:
    - Rendkívül kényelmetlen. Nem illik úgy a kézbe. Az asszimetrikus joystick elhelyezkedés miatt a bal kéz könnyen fárad, megfájdul és nem lehet elég pontosan vezérelni.
    - A joystickok pontatlanok, nem állnak be középre. Persze játékban nem venni észre. A driver ezt lekezeli, de kalibrálásnál nagyon durván látszik.
    - D-Pad szintén gyenge.
    - Hátsó gombok alig érzékelhetőek, megkülönböztethetőek egymástól. Túl messze vannak. A Z tengely vezérlői nem szabályozhatóak finoman, érzéssel, nincs elég visszajelzés.
    - A force feedback is valamivel gyengébb.

    Mindeki istenítette, hgoy a legjobb gamepad. Most már tudom, azok tették akik nem próbáltak még jobbat...
    Következtetés számomra: soha többet ilyen szart! Inkább újra az F710 a wirelesses hibájával vagy PS4 vagy más szimmetrikus felépítésű gamepad.

    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

Új hozzászólás Aktív témák