Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rudiaszarvas

    tag

    Sziasztok!

    Ezt a topicot azért nyitom mert nemrég vettünk egy "komolyabb" futópadot és szeretnénk minél tovább megelégedéssel használni és nemnagyon találtam sehol egy topicot ahol ebben a témában beszélgetnek az emberek.
    Remélem, a topicban hozzászólók segítségével minden olvasó hasznos információkhoz juthat otthoni gépének karbantartásához és megfelelő üzemeltetéséhez.
    Mivel az otthoni fittnessgépek közül a futópad az az eszköz ami a legtöbb "törődést" igényli.

    Topic témák:

    - Futópad vásárlás előtt állok, melyik való nekem
    - Milyen és mennyire rendszeres gondozást igényel a futópadom
    -Tényleg hangos egy futópad?
    -Futópad helyes beállítása

    Ezek és ebbe a témába vágó kérdéseknek a kibeszélésére nyitottam a Topicot!
    Remélem hamarosan sok sok új információval, ötlettel, tapasztalattal segíthetünk egymásnak.

    Szép napot mindenkinek! :R

  • Rudiaszarvas

    tag

    Első hozzászólás jogával élnék is... :)

    Szóval, vásároltunk egy Reebok Jet300 futópadot amit azóta is nagyon szeretünk és mondhatni napi szinten használunk. Nekem a futópad beállításával lennének "gondjaim"...
    Elvileg ugye annyira lazának kell lennie a szallagnak rajta hogy még éppen ne csússzon meg miközben használod. Ez meg is van de ennek ellenére hallani "hangokat" amiknek szerintem nem kellene lenniük. Futás közben vagyis minden lépésnél (amikor terhelődik a pad), ciccenést hallani, néha nyekkenést (90kg vagyok) is..... lehet hogy a lépárnás izületkímélők adják ezt a fura hangot?
    Komoly hozzáértő segítségét kérném aki segítene beállítani a gépet és el tudna látni hasznos tanácsokkal mivel ez az első futópadunk.

Új hozzászólás Aktív témák