Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz tomcica #77001 üzenetére

    Úgy látom, jön a fáradt láb ingerlése szakasz :) Ez most érdekesen hangzik a légúti fertőzés és a hasmenés vírus után, de úgy érzem, hogy ez az alapozás / rétegezés jól működik és jó formába kerülök tőle ( magamhoz képest természetesen ). Szóval jó lesz ez, köszönöm :R

    tisn: hát sajnálom. Esetleg futótechnika váltás nulla sarkazással és tempó csökkentése 06:30 körülire? Táv is csak max. 10? Feleségem jelenleg Clifton 8-asban pörgeti szerintem magához mérten túl gyorsan, de 6-7-8 km elég a térdeinek.
    A jobb térd belső szalag szakadás miatt voltam térd MR-en, de semmit extrát nem láttak egy normál kopáson kívül. Akkora mértékűt, mint mindenki másnak. Én nem varrattam össze, mert azt mondta a doki, hogy átveszi a többi és nem érzem a hátrányát. Ennek már vagy 8-10 éve. Azóta pár ezer km belement. Nem rosszabb, mint a másik.

    Peter: köszönöm :C :R Szerencsére nyári szünet van előtte :D De átgondolva Never79 és Tom álláspontja a célszerű. Ekkora hátránynál a versenyt valóban el kell engedni :K Én bíztam a széles aerob alapomban, nem tudtam mennyire korlátozza a betegség ( hát nagyon :D ).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák