Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    válasz totron #71860 üzenetére

    Kisebb méretnél pl. a régi modell vagy a hülye szín miatt ragadhat be. Egyébként népesség arányosan gyártják a cipőket méretben, tehát ha kicsi vagy nagy a méret, akkor nagyobb a szórás, gyakrabb, hogy nincs belőle és a rajtuk ragad is gyakoribb, de azért bőven akad átlagos mérettel is kiárusítás.

    Nekem mondjuk 46-os a méretem, amikor kiárusításban, akcióban vettem, biztos hogy nem hordta senki, mert annak azért vannak nyomai. Pl. Kinvara 11-nél annyira elbaszott a cipőfűző, túl rövid, hogy biztosan át kell kötni, hogy használni lehessen.

    Nincs nekem nagy rutinom, a hosszú utat úgy értettem, hogy elengedjem, hogy van még egy kiárusítás, vegyek még egy cipőt, és még többet rotáljak. El kell engednem, mert nincs hely.

    Szerk.:
    De egyébként odáig is eljutottam, hogy sokkal drágábban is hajlandó vagyok megvenni egy cipőt, mint korábban, főleg ha bevált a modell. Igazából az út elején szerintem pont könnyebb olcsóbban venni cipőt, mert még nincsenek meg a kialakult preferenciák.

    [ Szerkesztve ]

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz totron #71860 üzenetére

    Rengeteg webshopba ingyenes a visszaküldés. Hirtelen egy olyat tudok csak mondani, ahová nem, de oda is csak azért nem, mert unión kívüliek.
    Emag, Aboutyou, Zalando, Runningwarehouse, Asos, Sanasport, mind ingyenesen küldheted vissza. És való igaz, ez többnyire a távollévők között kötött szerződéstől való elállásra vonatkozik, ergo ha webshopban vásárolsz és 14 napon (bizonyos helyeken 30 vagy akár 100 nap) visszaküldöd a csak felpróbált cipőt. Ezzel szerintem élned kellene, mert nincs semmi kockázat, így kitapasztalhatod melyik flytefoamos cipő lenne a tuti.

Új hozzászólás Aktív témák