Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    válasz szki #6050 üzenetére

    ehh...
    Én ~ 2 éve, 185 centi 67-68(!) kilósan(elég stresszes időszak volt) kitűztem magamnak a 80 kilót, most 76-78 körül ingadozva elkezdett úszógumira jönni, úgy dontottem jó akkor legyen inkább szálkás 75 :U

    Majd max. télen edzőteremben becélzom a 80-at.

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

  • Aristeus

    tag

    válasz szki #6050 üzenetére

    @szki:Köszi! Egyelőre 3-an vagyunk, a feleségem, a 3 éves kislányom (aki mindig azt kérdezi mikor elindulok futni, hogy mikor viszem már ki őt is a futópályára... :) ) és én. :D
    A 188-as magasságomhoz most 85-86kg körül vagyok, de van még zsír, szóval át kell transzformálni izommá. :DDD A feleségem is azt mondja 84 alá nem nagyon kellene mennem, mert egy normális férfi ne legyen már pálcika... :D

    @gombi01: Köszönöm a tippeket! Nagyon jó kis órák az általad linkeltek! :R Sokkal, de sokkal többet tudnak, mint amire jelenleg szükségem van.
    Nekem most tökéletesen megfelel egy alap, belépőszintű óra, ami stopper, (esetleg van benne körszámláló) tudja az aktuális, átlagos pulzusszámot, és van legalább 1 beállítható pulzuscélzóna rajta. Ja és vízálló, ha elkapna egy heves zivatar. :D
    Még átgondolom, azt hiszem alszok rá egyet!
    Ez az egész óra dolog úgy jött, hogy mostanában úgy érzem, hogy egy helyben topogok a futásaimmal, nem fejlődök sehová, szóval most az utóbbi 2 hétben egy kicsit átálltam a bringára, tornára, gyakorlatokra, de már nagyon hiányzik a futás. Gondoltam a pulzus-kontrollos edzés ki tudna lendíteni erről a holtpontról. Csak jókat olvastam eddig róla.

    Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

Új hozzászólás Aktív témák