Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Never79

    tag

    válasz emvy #53342 üzenetére

    S wattban is kapod az edzést? Wattmérőn én is gondolkodom, terepre lehet jobb lenne, mint a pulzus. Karácsonyra talán meglepem magam egy stryd-del, csak egyelőre lakásfelújítás előtt állok, arra gyűjtök. Bár ahogy mennek fel az árak....

    Régen küldtek mailt a havi adatokról, meg magyarázó doksit hozzá, de akkor nem volt telefonos konzultáció. Amióta van a havi 1, azóta ez megszűnt. Amik felmerülnek kérdések bennem, mindenre rákérdezek. Én célokat 1 évben egyszer szoktam megírni mailben, kb. év végén, és arra válaszol is Kristóf. Ha esetleg valami nem teszik neki, akkor nem eltanácsol, csak nem tartja jó ötletnek, és ezt meg is írja. K80 előtt se mondta, hogy ne tedd, mert még 6 órást se futottál, csak kicsit hümmögött, hogy maraton után kicsit nagyot léptem. Amit megírok célokat, azokat egyből be is teszi TP-be nekem. Ő azt kéri tőlem amúgy legtöbbször, hogy 5 hétnek minimum el kell telnie 2 nagyobb megterhelésű verseny közt. Logikus is, mert a verseny követő hét "regeneráló", 3 hét edzés, és a verseny előtti meg már pihenő hét. Nálatok is így működik?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák