Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz Never79 #53336 üzenetére

    En ugy szoktam csinalni, h megtanitsam - azokat akik kerik a tanacsomat - az edzesterv elemeit, a felepites elvet, modszeret es metodikajat.
    Nem baj, ha nem atompreciz (heti terheles, heti faradtsag es teljesitmeny pontokon/skalan merve) :N
    A lenyeg, h megtanulja mibol mi kovetkezik, egy-egy versenytavra mekkora mennyisegu intenziv verseny specifikus edzes kell. Az melle mennyi pihenes.
    Ezeket 1-2ev alatt mar jobban fujja, mint en. Ekkor szerintem minden normalis aggyal rendelkezo ember kepes onalloan edzestervet es versenyre epitkezest kesziteni maganak!
    Nalam ez nagyon fontos, itt a forumon sincs titok, ingye' elkaptok mindent amit csak tudok :K
    Fussatok, ertsetek mit csinaltok.
    Serules es a teljesitokepesseg hataran edzes pedig tud meglepetest okozno, nekem is, evtizedek utan is. Ez van.

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

  • emvy

    nagyúr

    válasz Never79 #53336 üzenetére

    Koszi.

    Nekem nincs gondom a jatekossaggal, sot, van belole eleg :) A fejlodes abszolut nem latvanyos nalam, de nem is nullarol kezdtem az egeszet. En mondjuk eleg komolyan le is serultem az elejen, itt erzem az egyik gyengejet a dolognak: nem erzem azt, hogy az edzo igazan erezne/ertene, hogy hol is tartok pontosan a hatarfeszegetesben. A masik, ami pszichikailag nem jo nekem az az, hogy mindig a het elejen kapom az eheti edzest; es nem latok elore legalabb 3-4 hetet. Nekem fontos lenne, hogy tudjam, h megis hova fut ki a dolog.

    Egyebkent en nem is PK-val futok mostansag, hanem wattmerovel.

    Meg neha jobb lenne tobb analizis toluk, tehat h szerintuk mi miert alakul ugy, ahogy; milyen teljesitmenyt/celokat latnak realisnak, etc.

    Heti futasmennyiseg. 2020 15. hete korul kezdtem el veluk edzeni. Aztan leserultem 2 honapra a fenebe.

    [ Szerkesztve ]

    while (!sleep) sheep++;

Új hozzászólás Aktív témák