Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz margithid #32501 üzenetére

    Félmaratonhoz a mindig 12 km mindig azonos (magas) intenzitással kimondottan szar felkészülési módszer, de te tudod. Persze meg lehet csinálni, meg sokat is lehet majd tanulni belőle, az biztos. Csináltam én is hasonló edzést a ‘karrierem’ elején, annyi különbséggel, hogy nulláról indultam kondíció terén. Nem mondom, hogy az első egy év kidobott idő volt, de mai fejjel tudnék jóval hatékonyabban, gyorsabban, és motiválóbban haladni. Persze én még csak 3 éve kezdtem, szóval van még mit megtapasztalnom, fejlődnöm, és tanulnom, de ha attól tartanék, hogy ki fogok égni a következetes, kitartó, és tervszerű munkától, akkor már most hagynám a csudába az egészet. 3 év után totál kezdőnek érzem magam, és rengeteg fejlődési, fejlesztési területet látok, ezer dolog van, amit ki szeretnék majd még próbálni, ha nagy leszek, de még látom a korlátaimat hozzá az ultrafutástól a trailrunningon át a triatlonig, annyi helyen, versenyen akarok még futni, hogy egy élet rövid lesz hozzá. Persze nem vagyunk egyformák, őszintén örülök, ha ez így jó neked, és boldoggá tesz, csak nem értelek. :DDD

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák