Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz tomcica #30892 üzenetére

    Érdekesen hangzik. :) Nekem sajnos a sok lazsálás után 1 hét volt 100km kocogás és elő is jött egy csonthártya-gyulladásom, de annyira, hogy 3 napja pihentetem és csak egyre jobban fáj. A holnapi zúzmara félmaraton így el is marad, lett 1 túlárazott pólóm, mondjuk felkészülve úgysem voltam rá, csak szórakozás lett volna szóval nem vagyok nagyon elkeseredve. De a streakem veszélyben volt, alibifutom a mérföldem sántítva, hisz a boltba (párszáz méter) is sántikálva gyalogoltam el. :D azt megígértem magamnak, hogy az idén akarok rendesen dolgozni futásügyben viszont annak ellenére próbálom nem túl komolyan venni, szóval a morálom nem zuhant meg nagyon csak azért szokatlan, hogy túl sok az időm netezni. Pedig kezdtem beleszokni a gondolatba, hogy ezután esténként másfél óra - 15km - lesz a standard lötyögés 1 óra helyett, erre az ellenkezője jött be. Ember tervez... na de lesz még így se.

    (#30915) bandus
    A csávó nagyon kocka, én az óra gps pontosságra keresve találtam rá (emiatt vettem ambit3-at elsőre, most meg stryd-ot) de rengeteg jó írása van, pl a maratoni edzésmódszerek, tervek összehasonlítása, elemzése, meg hőmérséklet hatása a teljesítményre.

    [ Szerkesztve ]

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák