Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xabi78

    aktív tag

    válasz Polacheck #10539 üzenetére

    A zselé az sokat tud segíteni, és igen, érdemes belőle többet is tartalékolni. Ami fontos, hogy úgy kell időzíteni, hogy utána pár percen belül tudjál rá inni valamit. Ha víz nélkül tolod, akkor lehet belőle hascsikarás és Toi-Toi keresgélés.

    deicide: csak a történelmi hűség kedvéért, előbb volt a bólyás fordító, azután a saras rész. Az a szakasz eléggé beleégett az agyamba.
    Gondoltam, hogy nem esett le, ki vagyok és mit akarok, elég érdekes fejet vágtál ;] , de nem akartalak zavarni a magyarázkodással. Amikor 7 km-nél futottatok szembe, akkor is könnyű volt kiszúrni, nálad nagyobb darab nem futott előtted :DDD

    Érdekes kérdés, hogy ideális körülmények között (14-16 fok, borult idő, eső nélkül) milyen eredmények lettek volna. Én azért azt érzem, hogy nemcsak testileg, hanem fejben is sokat kivett belőlem ez az idő. A pálya az olyan szempontból jó, hogy szint alig van benne, de azért elég komolyan monoton (jójó, a parti szakasz kivételével), ilyen szempontból nekem a tavaszi vivicitta jobban bejött, és abban sem volt sok szint.

    Közben megjött a hivatalos eredménylista, a hivatalos időm 1:38:14 - ez a 158. helyre volt elég.

    Nekem is fáj kb mindenem. Reggel csak lassan, támaszkodósan tudtam lejönni a lépcsőn, de aztán a zuhany meg egy kevés séta elég jól helyrerakott.

    Cave canem!

Új hozzászólás Aktív témák