Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vyndree

    őstag

    válasz elis #5940 üzenetére

    Akinek ilyen komoly gépe van, nem hiszem hogy ekkorát kéne visszalépni minőségben. 80eFt alatt újonnan nem kapsz minőségben ehhez közeli gépet.
    Amennyiben nagyon remeg a kezed próbálj ki egy mini tripodot (ebay-en 1 dollár) vagy használj videó szerkesztőt. Nem hinném, hogy annyira remegne a kezed akár a Vegas, vagy a Pinnacle 14 ne tudná korrigálni.
    Ami ajánlatot kapnál ennyi pénzért kamerára, mind játékszer a mostanidhoz képest, ha nagyobb lesz a kicsi bánni fogod a gyengébb minőséget

  • tibor123

    tag

    válasz elis #5940 üzenetére

    Hello!
    Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Ha csak egyszerű, kis házi videókhoz kell a kamera, nem biztos, hogy érdemes kidobnod ennyi pénzt egy kétséges és vitatható kis előrelépésért. De, ha mégis a vásárlás mellett döntenél...
    Szóval... Ezért az árért nagy dologra ne számíts. A Sony ennyiért csak egy pocos kamerát fog adni, minimális képességekkel. Szerintem felejtős. Ráadásul ezen a szinten a képstabilizátorjuk elég gyenge. Tapasztalatból mondom. Hobby szinten szoktam barátoknak lakodalmakat, ballagásokat, stb. kamerázni. Egy Pana hc-v500 és egy Sony hdr cx 190 kamerát használtam. A Sonyt cseréltem most le egy hc-v720-ra. Egy picit mindenben jobb volt a hc-v500. De egy dologban borzasztóan verte a Sonyt... Igen, a képstabilizátor. Ég és föld köztük a külömbség. Mivel ennyi pénzért szűken meg tudsz venni egy hc-v500-at, én ezt ajánlanám (ha mindenképp venni akarsz). A Canont is nagyon dícsérik, de én nem ismerem. A hc-v500-ról írnék néhány dolgot, mivel ezt ismerem.
    Pozitívum:
    -Kimagaslóan jó képstabilizátor
    -Szabad térben, nappal ragyogóan tiszta, tűéles felvétel
    -1080p/50 felvételt is tud készíteni.
    -Full Hd felvétel akár 5mb/s bitrátánál is kiváló képminőség mellett.
    -Nagyon jó zoom, nagyon jó kép 50x zoomnál is.
    Negativum:
    -A fotózás nagyon gyerekcipőben jár.
    -Sötétben hamar összeakad a lába, de a többinek is, amelyiknek ekkora érzékelője van.
    -Nem új model, nincs wifi.

Új hozzászólás Aktív témák