Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malfroy

    aktív tag

    válasz Malfroy #91651 üzenetére

    Mikor még az ie200 felé kacsintgattam, sokan írták, mondták hogy a gyári sima standard tipsek vissza fogják, mérettől független . Nagyjából el is hittem látatlanban is, videó is alig van róla ahol a gyárit használták végső konklúzióként . Mikor megvettem nem igazán nyűgözött le megmondom őszintén se a habbal se a gumi Tips el. Kicsit visított a középmagas is magas frekvenciákon ,kissé fémes kellemetlen hangja volt, Sub basszus szinte nem volt neki ,nem tudott lemenni mélyre, alig volt dinamikája és teste. De mellette azért hallottam hogy egy nagyon jól kiegyensúlyozott fülhallgató lenne ,amely világos transzparens de nem megy el addig hogy fényes , vékony legyen. Szóval éreztem hogy illesztéket kell cserélnem és jó lesz. Elkezdtem utána olvasni főleg szakmai topikokban hogy mi az általános vélemény nagyon jó illesztékekről. Aztán szépen kezdett kirajzolódni hogy a Spinfit w1 nagyon nagy kényelmet izolációt semleges hangot illetve természetes hangot képes nyújtani úgyhogy megtartja teljesen alsó frekvencia mennyiségét és minőségét illetve a magas tartomány részletességét és felbontását, ahogy hangolva lett az iem gyárilag magyarán . Mikor felhelyeztem a w1et és végre tudtam hallgatni folyamatosan egy másfél órát akkor mentálisan seggre örültem kicsit a jó értelemben. Ugyanis számítottam valamire A gyári illesztékek után de erre nem… mintha konkrétan egy másik fúlhallgatót dugtam volna a fülembe… minden hiba megszűnt amit előtte tapasztaltam, és a fülhallgató teljesítményének gondoltam. álmomban sem gondoltam volna hogy a gyári illesztékek ilyen borzalmasak lehetnek amivel így tud viselkedni egy alapjáraton nagyon jó fülhallgató. Ilyenkor őszintén megkérdezném a Sennheiser dolgozóit hogy meghallgatták egyáltalán ezt a fülhallgatót hogy szól a gyári illesztékkel vagy csak bele dobálták a legócskább illetékeket hogy maximalizálják a profitot. Na jól van lassan annyit írok már hogy novellában megyek át. Röviden annyi hogy végre hallom hogy szól rendesen az ie200. Megjött a szub tartomány és annak dinamikája teste az egész középső frekvencia természetes lett és kisimult megmaradt a nagyon részletes és transzparens magas hang elmúlt ez a grízes visítós közép magas tartomány és eszméletlenül zenei ahogy szól az egész. Nagyon megszerettem már most és tudom hogy nagyon sokat fogom hallgatni . Astell&kern sr35 forrással . én nem tudom hogy ez a 7 mm-es driver hogy tud kiadni magából ilyen hangokat de eszméletlen. A w1 irtó kényelmes nagyon jól zár és szigetel nagyon fekete a háttér meg se kellett mozdítanom a másfél órában amíg hallgattam annyira a helyén maradt. Szóval számomra az ie200 és a Spinfit w1 nagyon ajánlott 10 / 10

    Magas minőségű prémium gumiharangok / illesztékek eladó / → aprohirdetések → vezetékes fülhallgató

Új hozzászólás Aktív témák