Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz fericske #79334 üzenetére

    Nos...
    1. alapvetően ha neked tetszik nincs miről beszélnünk...nem azért írtam, hogy fikázzak...
    2. nyilván azért vágtad le mert a füled belül nem olyan formájú, hogy elviseljen egy ekkora lyukat, ezért is rossz neked a bogyó (nem egy nagyjából kerek, kör alakú vályat, hanem egy laposabb ügy)
    3. az illesztékek is módosítanak a hangképen, sokuk túlnyúlik a vetőcsövön, neked ezek szerint ennél a fülesnél bejön az a hangkép ami a vetőcső végéről szól...
    4. nyilván jobban tart mint a szilikon tip így is, azért írtam amit írtam, mert pont az a része hiányzik, ami a legbelső részekhez vezeti a hangot, azzal nyilván sokkal nagyobb a stabilitás, de ennél a vetőcső vastagságnál nálad elvékonyodó hangképet ad...tehát dinamikusra nem ajánlott a mélyebb részeket tartalmazó nálad...
    5. gondolom azt is tudod, hogy ez egy mintavételi mold anyag, egyáltalán nem tartós, erősen morzsolódik, ezt használják a szilikon vagy akril test alapanyagaként..sajnos nem lesz hosszú életű, de gondolom csak a kísérlet miatt kellett...

Új hozzászólás Aktív témák