Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • celf

    őstag

    válasz fi:zi'k #7393 üzenetére

    teljesen erintetelen volt belul a fules. vegul ugydontottem, h ez 10 font nekem nem eri meg a kuldozgetest meg a tobbi hassle-t.
    a hangheld-tol ezt a valaszt kaptam:

    [I]Hi,

    Thanks for getting back to us.

    I'm sorry you've had this problem - sometimes the manufacturer's circular seal unpeels - it's very annoying for us and our customers.

    It's no problem to return them for a refund although I would expect that they are perfectly intact inside.

    Did you wish to return the 170's as well? If so just include them too.

    Please quote returns number **** on the outside of the packet and send to the address below. We recommend using a trackable delivery service such as recorded delivery.

    Best Regards,

    Mick Shepherd
    Director[/I]

    szoval minden zsir a fulesekkel, azonkivul, h vehettem volna olcsobban is...

    a 220 nem, vagy alig eszrevehetoen jobb basszusban, sztem nem eri meg kifizetni a plussz penzt erte.
    mind2 jol reagal 10-20 ora burn-inre. elvegre dinamikus hangszorokrol van szo.

    nagyon jol megalljak a helyuket IE8-hoz kepest. nem jobbak nalla (bar a basszust -szamomra, elvezhetobben hozzak...). Image S4-nel jobbak szerintem. de ez is egy szubjektiv velemeny.

    a metro.fi 150-hez es a 100-hoz hasonlitottam meg oket. apro elteresek vannak hangzasra. ami egyebkent szerintem fokepp attol lehet, hogy kulonbozo mertekben vannak bejaratva, illetve a metro.fi 100-hoz pl. egeszen vekony anyagu es szeles keresztmetsztu a szilikon tip.

    a 150 es a 220 kabele valoban kicsit tomor, de egyaltalan nem zavaro szerintem, en mindig a beszoritom azzal a kis csusztathato butyokkel az adamcsutkamhoz, igy meg kevesebb lesz a kabelzaj, es teljesen jo stabil lesz a viselet.

    amugy az elod 100-as meg 150-es rosszabb kabelzaj szempontbol.

    most mas nem jut eszembe.... a lenyeg, hogy jol szolnak.
    kb 8000 forintert szerintem megeri. cx300-hoz kepest szinte biztos.

Új hozzászólás Aktív témák