Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darvinya

    titán

    válasz oba #70745 üzenetére

    Ok…de earbud, nem 10.000Ft-os kategória, max. túl árazot.
    Veszel külön BT egységet, és hozzá neked tetsző earbud-ot.

    Amúgy nekem van olcsó inear BT füles, és anyag minőségi problémáim nincsenek.
    Ennyi erővel iPhone-t sem szabad venni, mert Kínai gyártmány.

    [ Szerkesztve ]

    Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

  • #16820480

    törölt tag

    válasz oba #70745 üzenetére

    Ilyen egybe megoldásból kb ezek az olcsó kínai vackok vannak, amik gyanítom, hogy olyan hangminőséget tudnak, hogy inkább hallgatnék autóroncs szeletelést láncfűrésszel, mint azokat. Illetve ott vannak a drágák, mint a Bose (bár az is szilikonos illeszték, de nem megy úgy be a fülbe, hanem kvázi earbud kialakítás), meg az Airpods, de ezek árban jócskán meghaladják az általad elvárt szintet.

    A kritériumaid alapján én néznék egy normális earbud fülest (Yuin PK2 - PK3, Piston vagy 1more earbud, stb), és hozzá egy BT adaptert. Ha szifonnal használnád, akkor ugye az aptX nem lényeg, mert úgysem támogatja a telefon. Ilyen adapterből az Avantree, Sony, Jabra csinál használhatókat például.
    Viszont ebben annyiban nagyobb a rizikófaktor, hogy ugye több elemből válogatod össze az egészet, és nem olyan egyszerű kipróbálgatni vásárlás előtt, ha erre lenne igényed.

    darvinya: Azért az olyan hülyeségeket, hogy egy iphone árának 5% az anyagköltség, szerintem nem kellene terjeszteni :U Ha legalább minimálisan próbálnál olvasni a témában, nem csak hasra ütés szerűen tippelgetnél... Most az olyan dolgokról már ne is beszéljünk, hogy a nyersanyag költség ugye nem képviseli a termék értékét, mert ha neked odaadnám az alapanyagot, akkor esélyesen egy használható telefont nem tudnál összerakni belőle, nem hogy egy szifont. Van gyártási költség is, logisztika, adók, szoftverfejlesztés, terméktámogatás, marketing, stb, amik jelentős része ráadásul nem Kínában lép fel, így nem is lehet az olcsó munkaerőre fogni.
    Hasonlóan a füleseknél is. Vannak olyan márkák, amik hírnévből élnek, pedig gyárthatnának nagyon jó termékeket is, de nem mind ilyen. Ott is sok egyéb költség van, és az ilyen filléres ipari hulladékot teljesen értelmetlen belekeverni az ajánlható termékek közé.

Új hozzászólás Aktív témák