Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz hornis #69401 üzenetére

    Érteni értem amit írsz, csak azt nem tudom elképzelni nálad hogyan van a T2-nek több mélye mint a Blitzwolfnak, mikor az Einsear egy kifejezetten lineáris füles, feszes mélyekkel meg kicsit túl élénk magasakkal (amit elég jól kompenzál egy hibrid memóriahab illeszték), a BW-ES1 meg egy jóval melegebb hangú füles sokkal több méllyel és lágyabb magasakkal, kisebb felbontással. Mélyekben nem tudnám megmondani "melyik nyer", mert a T2 sokkal pontosabb és feszesebb, de legalul gyenge, míg a BW testesebb, energikusabb mélyekben, cserébe lazább is és van egy kis populáris középmély emelése. A hozzáadott illesztékekkel hallgatod őket? De ennyi még illesztékkel sem tudnék módosítani rajtuk, pont azon kísérleteztem elég sokat, hogy egy kicsit csökkentsem a BW mélyeinek mennyiségét, mert amúgy más bajom nincs vele, így is igazából határeset, csak még jobb lenne úgy. A T2-nek meg kicsit több kellene 100 Hz alatt.

    Újra elolvasva a második hsz-ed: ha úgy érzed nem jól szigetel a BW akkor cserélj illesztéket, mert tényleg nem szigetel jól (akár a hallójáratodnál, akár az illeszték tövénél)l. Sokkal több mélye van, mint a T2-nek, vagy nekem küldtek valami speciális darabot, amit inkább kizárnék :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák