Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz vicze #67275 üzenetére

    A JH Audio szirén széria egy igen réteg termék...

    Elsőre tán annyi, hogy igen megosztó a hangképe...én is sok kütyüvel próbáltam, sok időt eltöltöttem vele, mire megismertem a valódi képét (Angie). Nem a felső szegmensben elhelyezkedő, cizellált magasakkal operáló részletbajnok...ez teljesen igaz...
    Amit tud az az, hogy számomra (eddig) a "legfejhallgató szerűbb" hangzás, meg merem kockáztatni, hogy fejes szinten van...szűk de minden irányban kiterjedt tér (egyenletes) és semmilyen kirívó freki nem rondít bele a hangképbe...és igen, erőteljes a basszus (bár nagyon hangolható) és alázenél sok mindennek, de nem nyomja el, nem rondít bele...a magasak pedig hátul vannak (ott vannak teljes terjedelemben) ezáltal az adott helyiségben, térben, szobában érezzük magunkat, nem forszíroz...felrakás után kell kb 5 perc, mire megszokom, utána más világ tárul fel, mást hallok, mint bármely más fülesből...többet és kevesebbet, de számomra egyértelműen természetesebbet, hosszú ideig hallgathatóbbat...

    AK240-en kívül minden más lejátszóval trágya hangot produkált...talán az AK100 és Lars Ivan erőlködő volt hallgatható, de köszönő viszonyban sincs a jelenlegi rendszerrel...

    Layla lehet hogy olcsósítva egyszer befut...nem tudom...ahhoz igen olcsón előbb túl kell adnom az Angie-n, ami nagy érvágás lenne....de minden lehet... :)

Új hozzászólás Aktív témák