Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E2E4

    aktív tag

    válasz Tulku #64265 üzenetére

    eddig filóztam egy ilyen telón, de ez a hercehurca meggyőzött, hogy várjak még rá kicsit...
    G5 moduljára leszek kíváncsi, milyen hangminőséget tud majd....

    Ne filózz rajta, hallgasd meg, és ekkor nagy valószínűséggel meg is fogod venni.

    A G5 hangminősége nem éri el a V10-ét. Erre utalnak a Head-Fi fórumon is. (Hiába újabb a DAC benne.)
    Emellett:
    a.) egy plusz eszköz a zsebben - mobil használatnál, pl. utcán ez inkább hátrány, mint előny, főleg akkor, ha éppen nem zenehallgatásra használjuk a G5-öt
    b.) nagyon drága ez a Hi-Fi barát (60 ezer forint plusz költség :Y )
    c.) a telefon árával együtt, nem költséghatékony. (Egy V10 kompaktabb, mivel nem kell hozzá egyéb kiegészítő, mert a DAC+AMP benne van)
    d.) A csatlakoztatható modulok illesztése nem éppen "high end" kategória. Ezt többen meg is jegyezték. Tegnap néztem meg egy G5-öt, megakadt a körmöm az illesztésnél. Az, hogy van egy külön kontakt a Hi-Fi láncban (B&O modul csatlakozása) nem hinném, hogy előnyére válik a rendszernek
    e.) Számomra nagyon bazári a megjelenése, főleg egy V10 után. Ha a G5 előlapján nem lenne ott az "LG felirat + Logo", simán egy "kínai csodának" néztem volna. :(

    Természetesen ezek csak az én tapasztalataim, és úgyis te döntöd el, hogy mit veszel. :)

    SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

Új hozzászólás Aktív témák