Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kemcso

    Ármester

    válasz lowzor #61662 üzenetére

    4e ft viszonylag, ha az ár majdnem fele már szerintem érdemes meggondolni. Persze, lehet driver hiba is, de az esetek nagy része kábel és jó esetben 1 hét alatt is megjöhet Kínából.
    Mindezeket mérlegelve egyénileg kell eldönteni, hogy melyiket rendeled.

  • #16820480

    törölt tag

    válasz lowzor #61662 üzenetére

    Ez a "rendeltem Kínából" azért érzed, hogy elég tág fogalom :R Az említett webshopok általában elég korrektül és pontosan postáznak, szóval simán megjöhet az 10 nap alatt. Azt is tegyük hozzá, hogy közben február elején volt a kínai újév, amikor itt megáll az élet. Nekem is az egyik berendelt fülest 3 hét késéssel szállították, pedig amúgy általában 2 nap alatt megjön bárhonnan az országon belülről.
    Ez az "akinek megér 4 ezer forintot" érdekes szöveg. Kinek mi ér meg pénzt. Én az sem szoktam midnig érteni, hogy ha valaki akar venni mondjuk 10 ezerért fülest, akkro a 13-ért ajánlott már nem fér bele, az is hasonló dolog. Van, akinek nem ér meg annyit. De ez a 4 ezer forint még midnig csak két mozijegy/mekis menü ára, szóval nem kellene, hogy olyan nagy tétel legyen.
    Egyébként pedig az, hogy Kínából rendeled, nem jelenti azt, hogy nincs rá garancia! A normális webshopok intéznek garanciát, néha még jobban is, mint a magyar kereskedők. A Lendmeurears sokáig szó nélkül küldött egy új fülest, ha jelezted, hogy elromlott, és még most is csak annyit kell csinálni, hogy sima levélként feladod nekik postán (csak a fülest, csomagolás nem kell), és amint van tracking number, már küldik is az újat.
    Az meg, hogy elhalkul a füles, még mindig sokszor csak annyi a probléma, hogy a vetőcső rácsa telemegy fülzsírral. Ki kell mosni alkohollal óvatosan, és megint jó lesz. ;)

Új hozzászólás Aktív témák