Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • randras_83

    addikt

    válasz lenrok #49971 üzenetére

    Cserélj rajta illesztéket ;) Járatsd egy picit az javít rajta.

    https://www.flickr.com/randras83/

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz lenrok #49971 üzenetére

    Ha kisebb jellegü fülkagylod van (föleg a luk) akkor nyomhatja a fülporcot. Nekem is nyomja hosszabb tavon, mert eleg testes hengere van. A szigetelese sem nagy szam; nem neztem de nyilvan szol kifele is a luknak köszönhetöen a feneken.
    A basszusa viszont inkabb sok, mint keves es nem is pontos.
    Ha Neked nem eleg, akkor itt az ideje atallitani a füledet a nagyothalloknak szant skullcandy-röl.
    Ezt az is alatamasztja, hogy a Piston magasai a tapasztalt többseg szerint eleg szükek terben es jellegben is.
    No offense :R

    S ettöl meg az arahoz kepest meg jo minösegü, hosszan halllgathato hangja van (megint csak a tapasztalt többseg szerint).

    (#49966) bucsher@
    csak messziröl ugatok bele a temaba, de single armature friss birtokoskent azert megjegyzem a magasak nem kevesek, söt. Egy (altalam ismertek közül) dinamikus a kanyarban sincs treble minöseg teren .
    A mely izles kerdese, bar egyertelmüen karcsu (natural bass :D ).
    Megfigyeltem viszont, h jol kevert elektronikus zenen (nem sokat halllgatok ilyet, de pl. Röyksopp, Emika, Massive Attack, Black Eyed Peas) teljesen eleg a mely, tehat ki kell kapcsolom azt a 3-5dB kiemelest 50-125Hz között, amit mondjuk rock, vagy altalanosan gitar alapu zene eseteben rateszek.

    edit.: ja es egyertelmüen profital az erösitesböl, nem keveset. Armaturashoz kijelenthetjük keves egy telefon. Szol, csak nincs meg a dinamika, ami egy asztali rendszerröl, vagy akar egy DAP-rol (DX50..?) kijön.

    [ Szerkesztve ]

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák