Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ati1979

    veterán

    válasz kemcso #42275 üzenetére

    Ez érthető.

    Azt viszont még mindig nem értem, hogy kalkuláljuk be, hogy bizonyos füles valakinek tetszik-e vagy nem.
    Szerintem ez akkor is fölösleges bonyolító tényező.

    Annak a tesznek nem látom a kivietlezhetőségét, hogy fülesekkel nézzük, hogy mi az amivel ki tudunk hallani valamit, mi az amivel nem.
    Mivel ez túlzottam szubjektívvé tenné a tesztet.

    Meg ott van az az eset, ha valaki ezzel a fülessel is meg azzal is meg amazzal is eltalálja a helyes eredményt. Az mit bizonyít?
    Más meg mondjuk egyikkel sem.

    Akkor ebből nincs meg a konklúzió, hogy melyik füles az amivel még lehet hallani a különbséget, és melyik amivel nem.
    Szóval én ezt a dologot egy kicsit fölösleges bonyolításnak érzem. Elsősorban arra kell koncentrálni, hogy a lehető legjobb rendszeren előjönnek-e a különbségek...

    Pont arról volt szó, hogy annyira nem lehet egyetemes érvényűnek tekinteni ezkenek a vakteszteknek az eredményét.
    Nemrégiben volt egy érdekes vakteszt, pont kammerer volt az egyik résztvevője / szervezője. Az hiszem a hifiről általánosságban topicban olvastam. Szeritnem mindenkinek érdemes lenne elolvasnia.

    (#42276) raven12

    Nem, legalábbis nem bizonyíthatóan ugyanaz volt a masterelés. Most viszont remélem lesz alkalmam erre! :)

    (#42280) bucsher

    ;] :DDD

    (#42281) honfoglalo

    Sony nwz-f805

Új hozzászólás Aktív témák