Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz lugosi #26883 üzenetére

    nekem volt MW600 egy ideig, egész jó, egyszerre három eszközt tud megjegyezni, és ezek közt lehet váltogatni (tehát mondjuk laptop, telefon, tablet, és nem kell folyton újra párosítgatni). alapvetően nem rossz, bár engem kicsit zavart az érintésérzékeny csúszkás hangerő vezérlés, illetve néha produkált fura dolgokat (még egy Milestone-nal használva néha pause után nem a BT-n folytatta a zenét a rendszer, hanem a telefon külső hangszóróján, de ez szerintem nem a füles baja).
    ami nekem nem jött be ezzel a felállással, hogy sokkal tovább tart még párosítás nélkül is, amíg megtalálja a telefont, és elindíthatom a zenét, mint a vezetékes füles "bedugom és megy is" módszere. illetve szerintem nem tudott annyira jó hangminőséget adni, mint egy jobb vezetékes füles (persze ez egy HTC OX-nél nem biztos, hogy érződik).
    egyébként a mikrofon része viszont nagyon jó, nem tartozik szorosan ide, de nagyon szép és tiszta hangot vesz fel. egyik tanárom ezt használta nyelvészeti mintafelvételek készítéséhez, mert a vezetékes mikrofonok közt csak ilyen több tízezres modellek tudtak volna hasonló minőséget hozni.

    jaromil: ha nem derogál az ilyen megoldás, akkor vegyél bátran bármilyen fülest, és dudika fórumtárs méretre vágja neked a kábelt hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák