Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • themebuilder

    senior tag

    válasz Shufny #17717 üzenetére

    Ügyes ki dolog ez az iLuv iEA15. Audio-Technica-ból is lehet kapni hasonló adaptereket több funkcióval, esetleg beépített mikrofonnal kicsit drágábban.

    [ Szerkesztve ]

    ♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

  • zack

    nagyúr

    válasz Shufny #17717 üzenetére

    Dugná szerintem mindenki ilyenbe, ha lehetne kapni. De nem lehet. :U
    Legalább is magyar oldalt nem hoz a google.
    Az Edigital-nál leállt a forgalmazás. Azt írják "nincs hangminőség romlás", de azért nem gond, ha ezt nem hiszem el így láttatlanban ugye? ;) Kissé szkeptikus vagyok ezzel a kijelentéssel kapcsolatosan.
    Nem mondtam hogy az egyetlen jó lehetőség a Klipsch, természetesen vannak alternatívák, amik akár lehetnek jobbak is, de ha a mic+ távvezérlős változatokat nézzük egyértelmű számomra hogy hangzásukat tekintve nem biztos, hogy kompromisszumoktól mentesek. Akinek ilyen kell, gondolom ezt tudja mérlegelni, megéri e neki a hangzás oltárán áldozni a távvezérlő miatt.
    Azért azt a 3 gombot nem nevezném jelentéktelennek, ill. nem hasonlítanám össze a sima mic+ változatokkal. Aki zenét hallgat, esetleg szereti léptetni kedvenc zenéit néha-néha, ide-oda, amit mindenképpen hasznos funkciónak tartok, mert nem kell hozzá elővenni a telefont.
    Akivel a PH-ról beszéltem, és Klipsch S4i-t használnak, senki sem panaszkodott, tehát annyira rossz nem lehet. Lehet a HeadFi júzereknek ez már nem minőségi, de több oldalon is egész jó teszteket kapott ill. vásárlói visszajelzéseket. Tehát lehet aki egy 40k+ füleshez van szokva annak ez nem minőség, de elképzelhető hogy egy átlag júzernek, aki nem akar külföldről rendelni, jó alternatíva, főleg ahhoz képest, hogy eddig 26k alatt nem lehetett kapni.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák