Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz ntomka #16487 üzenetére

    "Most rámozdultam Bici kolléga Xcape fülesére, ha minden jól megy pénteken átvehetem. Olvasottak alapján totál szimpatikus, meglátjuk. Ha nem jön be, szerintem még mindig simán túl tudok majd adni rajta."

    Kétlem, hogy tovább akarod majd adni. :)
    Amióta megvettem, lényegében 2 kézzel szorítom, és el nem akarom engedni. Nem véletlen nem adom el, és veszek másikat. Ezt a "lecserélem" hadműveletet csak úgy tudom elképzelni, ha megveszem az újat, és ha ténylegesen jobb, akkor eladom az Xcape-et. De előre nem fogom eladni, az biztos.
    Az enyém is Bicitől van, de sztem szerencsésnek érezheted majd magad, hogy a tied lett, mert nem túl sok Xcape ver1 "rohangál" az országban, amire még mindig azt mondom hogy bomba vétel, szinte ajándék.
    Hagyj neki majd egy kis időt amíg bejáratódik (50-60 óra), addig kicsit vékonyabb lesz a hangja, de miután bejáratódott, olyan mélyeket fog produkálni a kiegyenlítettség mellett, hogy kétlem ha balanced fülest keresel, akkor eszedbe fog jutni az eladása. ;)

    Nekem egyébként Xcape után nem tetszett az XR. Kevésbé részletező, és nem megy annyira mélyre. Abban a műfajban amit én hallgatok, minőségibb hangzást tud az Xcape.
    Talán középen tudja azt, amit az Xcape, de magasakban és mélyekben sztem jobb az Xcape, és úgy jobb, hogy nem emel ki, amit néhol azért éreztem az XR-nél...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák