Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chub

    tag

    válasz bwoay #1119 üzenetére

    Bizonyára van valamekkora alapzaj, de sztem nem zavaró. Vagy csak nem annyira kristály tisztán rögzített zenéket hallgatok. Mondjuk biztos van olyan is de még nem érzékeltem zavaró erősségű háttérzajt az U2ből.

    Amugy az Ultimate Ears-ről még nem hallottam. Ilyen komoly név? Vagy csak az iAudio5 volt túl zajos?

    Az U2met különben pont pár órával ezelőtt sikerült gajjra vágnom egy Firmware frissítéssel. :((( Nem kapcsol be, win nem ismeri fel, resetre nem reagál. Már írtam Infopatikának, hogy ilyenkor mit lehet tenni. 5letetek?

    iAudio U2, Shure E2c

  • majom2

    senior tag

    válasz bwoay #1119 üzenetére

    mondjuk erről a zajról majom2 tudna inkább mesélni,
    ő egy iAudio5-öt cserélt le pont emiatt (asszem Ultimate Ears füldugóval próbálta használni)


    na ja. konkrétan a klasszikus zenék élvezhetetlenek voltak a zaj miatt. nem azért mert szimplán zajos, hanem mert _annyira_ zajos volt h szinte teljesen elnyomta a halkabb részeket (és ugye ilyen azért van ebben a műfajban).
    könnyűzenével nem volt zavaró.
    mondjuk a mostani is zajos, de igy is kb csak a harmada a zaja i5-höz képest. ez már elviselhető. arról meg asszem le kell h mondjak h ennél jobbat találok...
    az is elégge zavaró volt h pause-nál elég durva rendszerzajt produkált az i5

    majom2 ugyan nem nyilatkozott,
    de gyanítjuk, hogy az a füldugó árban a duplája volt a tiednek.


    nem titok, asszem olyan 185$ (+postaköltség) körül vettem (UE super.fi pro 5). ennyiért vehettem volna E4c-t is, de végül ezt választottam. és sajnos nagyon bejött :)
    most lehet h meglincseltek, de azon gondolkozom h ha ez az év jól alakul anyagilag akkor karácsonyra lehet h meglepem magam a csúcsmodellel :B azt kell róla tudni (többek között), h ki kell öntetni a hallójáratod, elküldeni nekik, és az alapján készitenek neked egyedi darabot. nem kell többé se gumigyűrű, se semmi. igaz h el sem adod senkinek :) de remélem addigra megjön az eszem és nem veszem meg :))

Új hozzászólás Aktív témák