Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chub

    tag

    válasz bwoay #1112 üzenetére

    Győrbe valóban nem mentem volna el, de azért köszi a lehetőséget! :)

    Én nekem ezt az asszimetrikus kábelezéssel járó hangerősség különbséget 3 féle Sonynál is volt szerencsém tapasztalni, ha jól emléxem.

    cx300 is asszimetrikus kábelezésű?

    Köszi a gratulációkat! :) Én is gondolkodtam rajta 1 ideig, hogy mp3 lejátszóhoz érdemes-e ilyen profi fülest venni. Aztán elmentem és kipróbáltam vele. Kb 40 percen át tesztelgettem és annyira elragadott, hogy meg kellett vennem. :) Amugy ha az mp3 minőségveszteségre gondolunk, az 256kbpsnél már szinte észlelhetetlen. Talán az E5cnél nem lenne mind1, de hát kinek van kb 100ezre 1 fülesre? :)

    U2 alapzaja szinte nulla. Ha nem hallgatja az ember fülsiketítően hangosan, hanem csak úgy megküldi, hogy élvezze de még a hallása se bánja, akkor semmi sem hallatszik. Sztem a CDken levő alapzaj több mint az U2 sajátja. A gond inkább a számváltásoknál van. Elvileg már javítottak a helyzeten, de még mindig tisztán hallani a 2 szám közötti kb 1-2mpes szünetnél vmi zajt. Nem is annyira fehér zaj. Inkább vmi nagyon halk kattanás vagy zörej féle. Nem egészen értem, mér nem tudják teljesen lenullázni a kimenetet a dalváltásoknál. Pláne azt nem, hogy miért nem csinálják meg, hogy télleg 0-ra lehessen állítani a dalok közötti szüntet... Na de talán a köv firmwareben már benne lesz.


    [Szerkesztve]

    iAudio U2, Shure E2c

Új hozzászólás Aktív témák