Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SMITHVADŐR

    tag

    válasz Dave™ #10108 üzenetére

    Nem mondtam, hogy beszerzési áron adja csak azt, hogy a bolti 14 hez képest ez szinte beszerzési, legalább is ha a veveő oldaláról nézzük.

    Nos, én a fake vs. nem fék :DD témában nem akarok állást foglalni, mert nem tudom honnan szedi (és most nem megyek bele találgatásokba, amik teljesen jogosak egyébként).

    Én személy szerint nagyon szeretnék pontot tenni az i-re ebben a kérdésben, és elvinném az audio partnerhez az enyémet, de Miskolc mellett lakom, és hát tudomásom szerint itt nincs audiopartner.

    (most a származásiország az mi???? most onnan jön vagy ott gyártják??? mert nekem a hd202 esem is kínából jött a basys-sal, innentől kezdve nekem mindegy,hogy themebuilder vagy kihozza kínából :DDD)

    Ha tegyük fel fake volt amit vettem (ennek a lehetőségét nem zárom ki, ezt csak azért írom, hogy nem a saját lelkiismeretemet nyugtatgatom) engem 100% hogy nemért kár, mert totál ugyan az mint ami a boltba van, és a hangja messze felül múlja a hd202-est feltéve ha az is eredeti volt (ezt csak azért mondom, hogy nem rossz füleseket árul).

    Tehát csak ennyit akartam, én nem akarom eldönteni ezzel a hozzászólásommal, hogy ez most fake-e amit árul, és egyéb mély részletekbe belemászni, de ha ez a téma ilyen port kavar, akkor valami megoldást találhatnánk rá itt a fórumon közösen.

Új hozzászólás Aktív témák