Új hozzászólás Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    válasz vicze #62940 üzenetére

    Igen, hasonlot próbáltam énus gagyogni, hogy a telefonnak két fülest kellene egyidejűleg kiszolgálni más-más frekin, amikor aketten hallgatnánk róla zenét.

    És ha ezt tudná is, amit persze, nemtud, tehát ha tudná is, akkor onnantól a titkos beszélgetéseket is hallhatná a nejem :O

    No, abbólaztán semmi jó nemjönne ki :K
    ez van,

    és nyilván ugyanilyen biztonsági megfontolásból nem megy a bé terv sem, hogy legalább a vezetékes füles és a blututis füles tudna egyszerre szólni, már akkoris nagyon elégedett lennék, az egyikünk dróton hallgatná a zenét, a másikunk meg a másik bringám a levegőből venné.

    háát,
    kár, pedig milyen jól kitaláltam.

    az egeret meg a billentyűzetet hagyjuk, az nem hat meg, egyrészt az nem audio profil szerint müxik, másrészt pedig nekem eszembe sem jutna egy telefonra ilyesmi vackokat rácsatlakoztatni, merthogy miértis?

    nó, jóccakát, remélem azért valaki a kellő biztonsági elvárásokkal együtt majdcsak kifejleszti ezt a fícsört.
    Ha nekem kell engedélyezni mindkét fülest, akkor tudom uralni az eszközt és nem fordulhat elp lehallgatás esete.

    Bicajozunk, külön zenére, ugy mint eddig :))
    jóéjt :K :K

Új hozzászólás Aktív témák