Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    segítsetek kicsit optimalizálni....
    igazából a vsd5 elhalálozása óta 3 alternatívában gondolkoztam. Mivel időközben nagyon rákaptam a spotifyra (upc korlátlan mobilnet meghozza a kedvet, na :D) így elsősorban teló (MI4) + spotifyhoz keresnék fülest.
    Tudom tudom spotify alapból behatárolja a minőséget, így gondolkoztam hogy nem is szeretnék nagyon extra pénzt költeni olyanért amit nem is hallok ki....

    Szóval, VSD5 replacement helyett ár/érték arányú bajnokokat keresek, ha már teló, nem árt ha headsetes. Ami szóba jött:

    Xiaomi Piston 3 - design tetszik, hangját dícsérik, a piston 2-es kábelminősége nekem bejött, árban sem vészes. Kérdés a hangja tényleg olyan ár érték bajnok e
    Soundmagic E50 vagy E80 - kicsit húzós idehaza az ára, VSD5-tel egy árban lenne, nem tudom ér-e annyit.
    VSD5 - hangképet ismerem, bejött, viszont itt szigorúan szarrá lenne moddolva rendelés után, ha emelett dontök, kábelcsere, csatlakozó átalakítás. Kialakítás nagyon bejön, de nekem a vSD3 kábele (vagy headsetes) kell...

    igazából az érdekele, hogy pl egy VSD5-tel nem hagynék e túl sok "luftot" a fülesben, spotify és teló miatt, és így simán megúszhatnám ugyanazt mondjuk egy XP3-al, féláron....

    szerintetek?

Új hozzászólás Aktív témák