Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodz

    nagyúr

    Már majdnem elkezdtem írni a VSD2S-ről tegnap, nem felejtettem ám el, de történt valami... Lassan az őrületbe kerget ez a füles. :D
    Az alapfelállás még mindig az, hogy a gyári illesztékekkel borzalmasan, brutálisan, fémesen visít. Nyugodtan ki lehet mondani, hogy egy kalap szar az egész. SHiZUOKA szerint az ilyen fekete illesztékkel szól a legjobban és kellemes a magas is. Megrendeltem, megjött, valóban jobb lett a helyzet, már már elégedetté is váltam, kellemes kis füles lett belőle (viszonylag, de még így is le akartam húzni az áráért). De valami nem stimmelt, a VSD1S-ből megmaradt gyári szivacs illesztékek jóval keményebbek (neeem, azok továbbra sem jók erre a fülesre) és picit nagyobbak is. Gondoltam valamit változtatott a Vsonic, puhább lett, hát istenem, biztos megvolt az okuk rá...
    Találtam ilyet, szintén megrendeltem, jó lesz másra is, nem drága. Tegnap megérkezett a pakk, és hát igen, khm, keményebb illesztékek, mint a Penonos, méret szintén egyezik a VSD1S-ről maradtakkal... De ami a lényeg, hogy ezzel már tényleg jól szól, és persze megint máshogy, szóval még egy kicsit várni kell az irományomra. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák