Új hozzászólás Aktív témák

  • kemcso

    Ármester

    válasz zack #45077 üzenetére

    A 425/535 armatúrás, annak tök más a hangja, kevesebb a mély bennük. Viszont részletesebb a hangjuk, dinamikusból olyan részletességet szvsz esélytelen kihozni, mint az armatúrásból.
    A W4R már tudja mélytartományban is azt, amit a dinamikusok, és akkor ott a W50-W60 is, ami valszeg még többet tud.
    Vagy ott a 846, amiben meg sok is sztem a mély ;]

    Azok, akik most ajánlanak, a fülük után teszik. IE8-at is hallották (nekem az kimaradt eddig, Gelbelex ugye jössz 14-én és hozod?), és annak alapján mondják, hogy bizony vannak 20-ért jobb fülesek: pár tesztelő véleménye: klikk, klikk, klikk

    Nem igazán értem ezt a részrehajlósdit sem, az általánosan ajánlott típusokat mindenki egyöntetűen elismeri mint az árkategóriájukban a legjobb ISMERT fülesek (pl ES18, VSD1, E30, GR07...). Írtam már kerekfejnek is, hogy adott neki is ugyanúgy a lehetőség: hozzon ismeretlen, új füleseket meghallgatjuk és ha megkapja az 5 szavazatot, hogy jó, akkor mehet az ajánlóba.
    Az SE215-nek is megvan a helye: aki mo-i, cserélhető kábeles fülest keres (bár kicsit többért ott az RHA MA750i, ami hangban jobb, és 3 év garancia, vastag kábel, fém ház)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák