Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitrograde

    senior tag

    válasz Tin #96819 üzenetére

    Én is azért írtam azt, amit, mert az én tapasztalataim java részben egybeesnek a tiéddel. Annyi különbséggel, hogy a HD600 és HD650 között szerintem tényleg ízléspreferencia a döntő. Mondom ezt úgy, hogy soha nem hallottam őket egymás mellett a végletekig kiszolgálva. A saját ízlésem erősen a HD600 felé húz.
    Hogy az 560s hogyan viszonyul mindehhez, azt nem tudom, de valóban erős kijelentésnek tűnik egy alacsonyabb sorozatszámú, olcsóbb, éppen csak piacra dobott fejhallgatót "referenciának" nevezni. Szerintem az a HD540 Reference Gold 600 Ohmos kivitele, ha már. :DD Nekem, ha már valamivel meg kell indokolni, miért az csücsül a fejemen. És hát neki is kell a rendes kiszolgálás (Jotumheim 1, szimmetrikus FAW-kábel, lesz hamarosan multibites DAC-kártya is). Ahogyan a HD600 és HD650 is meghálálja a szimmetrikus meghajtást. Tudom, ingatag elméleti lábakon áll ez a kijelentés, de sajnos a gyakorlatban akkor is megállja a helyét. Aki nem hiszi, járjon utána.

    Eladó DIY OTL fejhallgató erősítő.

  • Ba cy lus

    őstag

    válasz Tin #96834 üzenetére

    Örülök, hogy te olyan memóriával bírsz, ami több évre visszamenőleg eltárolja az összes meglátogatott fórumot, cikket, én sajnos nem. :)) De a lényeg megmaradt, hogy sokan vannak, akik ilyennek hallják. Sokan meg másmilyennek pl. túl relaxálósnak, viszont a HD650-nel szemben az nem igazán lehet érv. A kevesebb mély és a kiabálós közép viszont igen.

    Mit értek alatta? Nekem olyan fedett volt, nem tiszta. De mint írtam, korábban nem ilyennek hallottam, ezért ezt a legutóbbit nem is tekintem releváns saját tapasztalatnak. A párnára gyanakszom, talán nagyon lestrapált volt.
    Amúgy meg nem a topik témája a HD600-at kivesézni. :N


    #96838 bajnokpityu:


    Hitspace-ben hallgattam meg többször is, de szerintem még a legrégebbi, 3-4 (?) évvel ezelőtti meghallgatásnál sem a régebbi verziót hallottam, mert ha jól rémlik, annál korábban történt a váltás.

    [ Szerkesztve ]

  • Dorien

    veterán

    válasz Tin #96795 üzenetére

    "Trollkodni én is tudok, valószínűleg még nála is jobban (szemetebbül), de már nagyon rég nem csinálom, mert azon túl, hogy pillanatnyi múló örömöt érzek, semmi másról nem szól az egész, mint a saját bizonytalanságom kompenzálásáról."

    Nagyon jól megfogalmaztad! :R

    Amúgy részemről is a HD600 a nyerő, rendesen kiszolgálva.

    "Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

  • Ba cy lus

    őstag

    válasz Tin #96843 üzenetére

    Te még mindig itt tartasz? :W Eleve te kezdtél el fejesekről írni ebben a topikban. Amivel nincs is semmi baj, de hogy aztán a nap végéig továbbgyűröd a témát, mert képtelen vagy a kedvenc játékszeredről elhangzó negatív véleményeket kezelni, sőt megkérdőjelezel olyasvalamit, aminek csak utánaolvasni kellene/kellett volna. A trollkodás nem itt kezdődik, hogy van egy hisztis tag, aki képtelen felnőtt ember módjára kezelni a negatív (és határozottan létező) véleményeket. Egyébként ha nem vetted volna észre, te magad vagy a troll: egyszerűen megtrollkodod más kommentjét, kivered a hisztit. Holott csak utánaolvasni kellene ennek is.

    Érdekes, Polllen nem vette sértésnek, ahogy a HD560S-t lefitymáltad azzal, hogy az csak egy ötös. A HD600 meg csak egy "hatos", mert ott van a "8-as" is. Azon felül meg ott van a Susvara, azon felül meg valamelyik Stax, azon felül meg Orpheus.

    [ Szerkesztve ]

  • OPiiPO

    addikt

    válasz Tin #96772 üzenetére

    "A HD6 sorozatból a HD600 a legjobb, akárki akármit mond." - nem igaz, a középtartomány még rendben van, de mély hiányos. Számomra a jól kiszolgált 6XX sokkal nagyobb élményt nyújt.
    Egy kicsit had kötözködjek: sokkal kevesebb flame-t keltenél, ha nem ex cathedra kijelentenéd hogy márpedig akárki akármit is mond ez a fejes a legjobb, punktum! Ha azt írtad volna: "Szerintem/számomra a HD6 sorozatból a HD600 a legjobb" sokkal kevésbé lett volna éles a mondatod. :R

    #96484 Tulku: értettem Mester :R

    [ Szerkesztve ]

    "Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Új hozzászólás Aktív témák