Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapalapa

    senior tag

    válasz Remus389 #97040 üzenetére

    Nem baj, idővel majd finomodik a vélemény, ahogy gyűlik a tapasztalat...

    Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

  • bkercso

    nagyúr

    válasz Remus389 #97040 üzenetére

    Mint mondtam a gagyi cuccokat érdemes lehet javítani ilyen módszerekkel, persze csak ha pontosan tudja az ember mit csinál, a jó cuccokat érdemesebb inkább meghagyni úgy ahogy megálmodták a tervezői.
    Mint mondtam, ez a te véleményed, ezzel szemben azonban a hasonló fórumokon téma a tuning is, aminek nagyon is szokott értelme lenni. Aki tudja, mit beszél, az nem véletlenül javasol olyasmit, ami a szemedben érthetetlen hülyeségnek tűnhet esetleg. :K

    Amúgy a Gustard az Vio klón, vagyis német mérnöki munkán alapul, majd akkor a magyar sufni tunningerek mondják meg mi a tuti?
    Hagyjuk a német iparosmunkát! Valóban hoz egy szintet, de azért nem olyan, amilyennek az ember elképzeli. Sokszor naív, vagy épp spórolós. (Már amikor nem (részben) kínaiak által fejlesztett vagy tesztelt dologról beszélünk... :U . Bár audióban nem hiszem (még :P ).)

    A (nekünk) drága, több százezres készülékekben 40 éves alapkapcsolásokat találunk, igaz, korrekt alkatrészekből felépítve. Nagyon is megéri kicserélni benne egy ellenállást áramgenerátorra, vagy egy feszültségstabilizátor visszacsatolóellenállását Zener-diódára, ha rendelkezésre áll a kapcsrajz és láttál is már olyat; esetleg le is tudod szimulálni. Ha nem, akkor kézbe kell venni és forgatni - 1 este helyett 2 egy sufnitunningernek.

    De, aminek igazán értelme van szerintem, az a saját szájíz szerint való tervezés, a tuningötleteket meg beírni ide, aztán mások hadd örüljenek. ;)
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák