Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slfln

    senior tag

    válasz Bodor #8756 üzenetére

    Ezt a felállást így pont nem, de nekem is van ilyen fülesem és már több DAC-ról, DAP-ról, erősítőről, hordozható erősítőről meghallgattam, még a kimeneti impedanciát is variáltam.
    Nem lett jobb.
    Igen, olvastam. Tekintettel arra, hogy nagyon jól ismerem az új játékszerek hatását és az igen korai vélemények rendkívül fals tartalmát 3 szám után...(és a tapasztalat hiányát) ezt most mellőzzük.
    Annyit tegyél meg, hogy keresd meg a Fuzeon és az erősítőn az azonos hangerőhöz tartozó beállítást és kérj meg valakit, hogy váltogassa neked úgy, hogy nem nézel oda lehetőleg, hogy melyikről szól. Vegyél elő egy papírt és 20-ból legalább 18-szor találd el, van e erősítő a láncban, vagy nincs.

    Ha sikerült, veszek egy E11-et én is.

    Shufny: 120ohmmal már hatalmasat borult :D. Milyen hallható torzítástól tudnál megszabadulni a Fuzenál?
    "...even playing the loudest digital signal possible (0 dBFS), with the volume all the way up, into a difficult 15 ohm load, it won't clip! The distortion is still an extremely respectable 0.06% at maximum output!"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák