Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dni

    őstag

    válasz Sinesol #84324 üzenetére

    Köszi a tippeket nagyjából ezeket néztem én is külföldi fórumokon, de nem lehet őket beszerezni, vagy elég nagy felárral (usd/eur->huf+vám+áfa), ahhoz képest, hogy a tengerentúlon mennyiért vesztegetik őket.:
    A Schiit EU raktárai üresek a webshop kínálata alapján és nem is látható, hogy mikorra lesz modi-magni/magnius+modius.
    A Topping E30+L30 nem volna rossz, ha nem látok jó combo eszközt és kiderül, hogy mi a helyzet az erősítő körüli problémákkal akkor menekülési útvonalnak jó lehet. 321EUR szállítással RCA kábellel együtt, kb ennyi lenne itthonról is, ha lenne készleten.
    Geshelli Archel2.5 Pro + Jnog ez is elég jó lehet, de a dac nincs készleten így nem tudtam megnézni, hogy mindennel együtt mennyi lenne az ára.
    JDS Labs Element II tetszik talán a leginkább ezek közül az olvasottak, kinézet, használhatóság alapján, de az már kb 500eur mire ideér ennyit lehet nem ér meg szintén.
    Aprón most nem igazán láttam a keresési feltételeknek megfelelőt az ifi idsd-t kivéve, de ott még nem sikerült felvennem a kapcsolatot az eladó sráccal, Így még keresgélek/ várok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák