Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz #56474624 #71451 üzenetére

    Árukeresős vélemények. Pl. Sennheiser HD201: 58 véleményből 42 db 5*, 8 db 4*. Haha Megint okos vagy, nem véletlen a sok 5*, azért mert az árához képest tényleg jó termék lehet.

    A HD 800S tulajdonképpen olcsó. Ott van a 4000 dolláros Focal Utopia, ami 1 milla felett van, ahhoz képest egy ebay-es 800S olcsó. Ízlés kérdése, ezt sok helyen írják, hogy a csilli-villi baromságokhoz képest az általam kinézett "lánc" tulajdonképpen verhetetlen ár/értékben.

    HDVD 800-ast láttam már 230-250 ezerért ebay-en.

    Mindegy, én ezt néztem ki, Senneheiser fan vagyok, minden másban csalódtam, de a Seniben még nem, biztos vagyok benne, hogy nem csalódnék a szóban forgó DAC-AMP-Fejes-ben sem.

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

  • kromatika

    veterán

    válasz #56474624 #71451 üzenetére

    "Fél óra amúgy bármilyen cuccnál elég" Szerintem ez nagyon nem így van.Sok olyan fülesem volt,ami már első hallásra nagyon tetszett(Pl. HP50,HE 400S stb..) és az idő teltével elkezdett valami hiányozni,(említettek nél a részletek) és csak több nap után döntöttem hogy más kell.Szerintem sokan vagyunk így a fórumon. Remusz911-el egyet értek abban hogy pár perc hallgatózás után, egy zajos környezetben,véleményt mondani ,főleg ilyen szinten mint a HD 800 nem biztos hogy mérvadó.Ennyi erővel el mondom én is,hogy kb 2 éve halottam először HD 800-at,a hozzá gyártott cuccról(tudom tesztek szerint nem is az a legjobb hozzá),kb 15 percet.És az agyam el dobtam.Akkor HD 650-em volt. Tavaly már hosszasan több napig alkalmam volt hallgatni,ugyan abban a felállásban.Még jobban be jött.Most van HD 600,58X,és 6XX(teljesen meg egyezik 650 -el hang ban,ez igaz) AUDIO-GD R2R 11-ről.Tetszik,jól szól.OK. De a HD 800 teljesen más kategória volt hangban.(tudom árban is)És érdekes,de pont részletesség,és tér terén.Nem véletlen hogy a 6-os széria tulajdonosai is ezt állítják igen sokan.És nem csak azért mert "mert szimpatizál adott termékkel."Biztos hogy nem egy ár érték bajnok füles a HD 800,de számomra egy értelmű,volt hogy jóval feljebb áll a hatos szériától.El is várható bőven,figyelembe véve az árát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák