Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alphamooncam

    őstag

    válasz bkercso #63847 üzenetére

    Ezt most miért?! :F

    Van tapasztalatod feketeruhás nővel? :F Vmi rosszat kérdeztem?! :F

    Biztos félreértek vmit. Oké, hogy kaptam egy ajánlást...

    Akkor most nem tájékozódhatok? Vagy rossz helyen járok? Most mi van?

    Felvetődött bennem egy kósza gondolat, hogy mi lenne ha...

    Mielőtt elindulok egy irányba, szeretem alaposan körbejárni a témát, tekintettel arra, hogy (számomra) nem kevés pénzről van szó, de még azt sem tudom, hogy 30 vagy 130, vagy mennyi lesz amit majd elköltök DAC-ra...

    Ha ismernél tudnád, hogy nem vok tipikus hifista, nem cserélgetem a cuccaimat, ha egyszer valami mellett elkötelezem magam, akkor az meg is marad pl. Denon1604, Pioneer CS5070 stb. (15 éves) szal. nem kicsi a tét - nekem.

    Más szemszögből sem vagyok tipikus, a külsőségek érdekelnek a legkevésbé, az érdekel hogy mit hallok nem az amit látok, és nem állnak messze tőlem a DIY megoldások sem.

    Valszeg ezért is kaptam ajánlást a Momentra is.

    Apropó, ha már itt tartunk annak ellenére is érdekel a dolog, hogy a DIY cuccokat, ha nem jön be gyakorlatilag lehetetlen eladni.

    Nagyra értékelem a munkád, és valóban érdekel a Moment, ezért átnyálaztam a történelmet. Többen több féle szemszögből vizsgálták.

    Az USB-vel kapcsolatos vélemények számomra nem fontosak, az ( alaplapi ) SPDIF-en nyújtott teljesítményével kapcsolatban találtam ugyan hozzászólásokat, de ezt még mindíg kevésnek érzem egy ilyen volumenű döntés előtt.

    Szeretném megkérdezni, hogy alatta-fölötte kategóriában történt-e közvetlen összehasonlítás SPDIF-en a véleményed szerint hogy teljesít, mert ez számomra nem egyértelmű.

    Miért ez kell Nekem ?

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Új hozzászólás Aktív témák