Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sNk77

    aktív tag

    válasz zsocy #63703 üzenetére

    Jó lenne, viszont az biztos, hogy a következő fejhallgató majd alacsony impedancia érték ellenére nehezebben lesz hajtható mint az R70X. Mert szeretnék még vásárolni egy nagy/obb hangtérrel rendelkező fejhallgatót az R70X mellé. Az X1S dac azért lett megvásárolva mert hirtelen vettem egy Z7-et és annak is kellett az erősítés a 70 Ohm mellé. Nem értem. Meglátjuk, remélem sikerül eladnom..

    Azt javasolták itt másnak, hogy először fejhallgatót vásároljon. Viszont tegyük fel, hogy megvásárolok egy fejhallgatót ami tetszik és az alaplap meg egy telefon nem bírja majd kihajtani rendesen és nem derül ki, hogy az nekem akkor tetszik-e vagy nem.

    [ Szerkesztve ]

    nádpálca

  • sNk77

    aktív tag

    válasz zsocy #63703 üzenetére

    Nincs bekapcsolva semmi. Már biztos, hogy alaplappal ez a fejhallgató nagyon megtetszett, így már megérte az árát. Sokat javult a hangja, mintha előjöttek volna a közepek, a magas egyáltalán nem bántó, a mélyből még több van, de pont elég belőle. A hangerővel sincs gondom, nincs 100%-on, hogy élvezetes legyen. Most már csak az a kérdés, hogy mivel lenne még jobb? Mennyit kéne költeni, hogy azt tudjam mondani ez igen, ez a termék megérte az árát. Az alaplap került 50 ezerbe, az X1S kicsit volt drágább és nekem egyáltalán nem érte meg, nem is értem miért kerül ennyibe. Az alaplap rengeteg mindent tud, nem azaz elsődleges célja, hogy jó hangot produkáljon, míg az X1S csak ezt a célt szolgálná.

    Mit tudnátok ajánlani elsősorban R70X mellé és tervezek vásárolni még egy zárt fejhallgatót és egy nagy hang térrel rendelkező nyitott vagy zártat. A nagy hang tér játékhoz kell, a zárt pedig azokhoz a zenékhez amiket hallgatok. Leginkább rap,pop,dance,trap,electro,future stb. Szeretem a mély hangokat, a magasakat ezek szerint nem bírja a fülem, a közép tartományról nem tudok nyilatkozni. Mondjuk ez pont az R70X-re igaz, de gondolom egy zárt mélye nagyobbat tud ütni. Ha van tapasztalat a Z7-tel akkor az olyan mélyet kerülném, búgós és nem feszes(?), ütős mélye volt, fejfájást okozott.

    Fejhallgató ajánlásokat is szívesen fogadok, nagy hangtérre kaptam ajánlást AKG K701 és K712, valószínűleg fogok vásárolni a kettő közül és akkor még egy zártat kéne jó méllyel, ha tudtok valamit ajánlani. Talán nem hátrány ha könnyen hajtható és nem csak papíron hanem tapasztalatból lehet tudni, mert az R70X meglepően könnyen hajtható a specifikációi ellenére. Köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    nádpálca

Új hozzászólás Aktív témák