Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sNk77

    aktív tag

    válasz sNk77 #63512 üzenetére

    Kezdek megbarátkozni vele. Ennél is a magas hangok, de közel sem annyiszor és annyira mint az m50x fejessel, gondolom az X1S ilyen, talán van mellé még ideálisabb fejes, csak az már még drágább vagy nem ismert. Az is lehet, hogy csak az én fülemnek nem tetszik amit kiad magából az X1S. Egyébként telefonról (S8) az R70X egész jól szól, míg egy DT770 80 O fejessel nagyjából sehogy nem szólt, 470o 80o ellen, érdekes.

    Szeretnék ajánlást kérni mégegy fejesre aminek jóó nagy a hangtere, az R70X mellé kellene mert a játékokban nagyon érződik, hogy ennek kicsi,minimális, nincs is... A Z7nek ami volt hangtér szerintem az elég nagy és tetszett is, hogy milyen pontosan hallani merről és milyen messziről jön az a hang. Én még nem hallottam igazán nagy hangtérrel rendelkező fejeseket. Talán az AD500X-et aminek elvileg egész jó, de annak meg egyáltalán nem tetszett a hangzása és hamar el is álltam tőle. Az R70X-el meg csak azt hallani, hogy balról vagy jobbról jön a hang, ha nagyon rá koncentrál az ember akkor is kétszer meggondolja, hogy biztos onnan hallottam azt a hangot? Szóval játékra kéne valami az X1S mellé. Lehet zárt is, nyitott is, de mindenképp fület körülölelőt szeretnék. Lehet külföld is, használt is, minél olcsóbb legyen, :K Max 100 ezerért. Köszönöm.

    nádpálca

Új hozzászólás Aktív témák