Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz Tin #59894 üzenetére

    Abban a YT-videóban 3Hz-es hang volt.

    gondolom függően attól, hogy éppen melyik erősítő hogyan sikerült.
    Van a Z40-ben csatornánként 2 trimmer, amiket be kell állítani jól, és akkor nem lehet ilyen gond. Ez utólag is beállítható.

    direkt kicseréltem a kábelét a régire, amivel sokkal kevesebb a mély
    A kábel nem a mélyek mennyiségén állít, hanem inkább biz. torzításokat termel, amivel a magasakat hallod többnek (ezért van az, hogy a mélyebbre húzó eszközök a jobb hangminőségűek).

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

  • pendre54

    addikt

    válasz Tin #59894 üzenetére

    Kipróbáltam, hogy nálam mi a szitu, ebben a felállásban: TEAC UD-301 + Z40 + Beyer Amiron Home, a Z40-es hangerő szabályozója 12 óránál. A Foobar2000-el, nálam is az 5-6 dik másodpercnél megszűnt a hang, de a szám futott tovább, majd pár másodperc múlva újra volt hang.

    Még egyszer, úgy kb. 1,40 körül szintén megszűnt a hang néhány másodpercre, de utána már végig futott hiba nélkül.
    Viszont, kipróbáltam a JRiver-el is, amit ilyen beállítás mellett használok, na itt viszont csont nélkül lejátszotta az egészet, ha a hangerő 12 óránál volt, viszont kb. 14 óránál már szintén produkálta ugyanott a hibát.

    Végül tettem még egy próbát, a Win 10 saját lejátszójával, a Groove Zene-vel, ott is kb. 14 órás hangerőnél jött elő ugyan ez a jelenség.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák