Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • celf

    őstag

    válasz s4tch #54777 üzenetére

    igen, az idővel nagyon el tudnak tolódni az érzékelési küszöbök, az biztos!
    ez kb olyan, mint amikor anno a sennheiser IE8-ammal nem voltam igazán megelégedve (tudom itt sokan nem lennének vele megelégede semmilyen körülmények között :D), de amikor egy gyengébb IEM-ről visszatértem az IE8-ra, mindíg megnyugodott a lelkem, hogy na, azér' ez mégiscsak nem ugyanabból az agyagból lett gyúrva... :)

    (#54774) bkercso + (#54775) Speeedfire : nagyon tré a szituáció. ismerősöm saját mobilszervízt visz, onnan jövök most, kinyitotta a telekomos S6-ost, amit most vettem. kicsit beszélgettünk: az S3-asom, amit kb 4 éve a zsebemben hordok folia nélkül, kb annyira volt csak megkarcolva, mint amit most vettem S6-ost, 3 hónapos telefont. Hiába van rajta gorilla glass nemtudom hányas verzió, az is csak egyre szarabb. az újabb és újabb szoftverekről nem is beszélve, nagyon sokat szívnak vele a szervízben.... dehát ez csak a szokásos google, samsung, stb. történet: developmentben egy lépést előre, kettőt vissza.

    (#54776) Bukk900 sajna nem volt hozzá szerencsém, de lehet, hogy jól szól, meg kell nézni valami referencia mellett. egy biztos: ugyanettől az ismimtől kérdeztem most, hogy LG telefonokról mit gondol... semmit jót. nagyon sok döglik meg belőlük. Samsungot mondja még az egyedülinek, ami hoz valamilyen konzisztensebb minőséget. pedig ő nem elfogult. mindegyiket egyformán utálja :D

    Egyébként most az S7 tudja azt szerintem amit kb. az S6-nak tudnia kellett volna. (van benne memoria kartyanak slot!!! könyörgöm samsung..., ki lehet rendesen rootolni anélkül, hogy bejelezne a knox - ez valamilyen új mókolgatás-hackelés elleni jelzőrendszer... és még sorolhatnám...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák