Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p_adam

    addikt

    válasz p_adam #5269 üzenetére

    Na ezt a triót egy ideig egész egyszerűen nem fogom tudni letenni, hibái ellenére is fantasztikus és talán azokat sikerül valahogy eltünteni meg ugye jön még a szimmetrikus hajtás... Ajh bár csak ne is létezne a Lavry Gold el se merem képzelni milyen lehet ezzel a fejhallgatóval...
    A Qualia már az a fejhallgató ami már meghálálja a nagyobb felbontást is, ezen a szinten már igaza van contaxg kollégának a felbontást illetően - de inkább csak ezen a szinten és zene továbbra sincs sok amit kedvelnék - de ami van azt most nagyon ;)
    Ebből csak annyi a tanulság hogy igazából tulajdonképp mindegy milyen fejhallgató erősítő és DAC csak passzoljon minden de az nagyon meglegyen :R
    Egy pár hidegzuhanyt kapott a Qualia HC fórumon annak kapcsán hogy most eladó egy másik darab. Szerintem javarészt méltatlanul mert ha valaki nem beállítva hallotta akkor értelmetlen, ő is azért válik meg tőle mert szélességben nem jó a fejére így nem is tudja hogyan szól ez igazán. De reagáltam: bizonyos dolgok egyszerűen jobbak keményen mint finoman (na jó ez angolul sokkal jobban hangzik és a Top Gear-ből loptam azt hiszem az Aston Martin Virage kapcsán de idevág :)) )

Új hozzászólás Aktív témák