Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mettek

    addikt

    válasz kerobi #41827 üzenetére

    Szia. Nekem volt külső stúdió hangkártyám és egy 250ohmos Beyerrel használtam. Nagyon szépen szólt. Az a helyzet hogy ezekbe a hangkártyákba nem biztos hogy a legjobb D/A konvertert építik be de az se biztos hogy különbséget tudna tenni az ember egy ilyen és egy 100ezer Ft-ős dac között... Sajnos ezeket nehéz kipróbálni megvétel előtt. Ha külső hangkártyában gondolkodsz akkor mindenképpen a Focusrite vagy Maudio márkát javaslom. A dac-okról pedig nem sokat tudok mondani mert én sem hallottam még őket. Pont tegnap vettem a számítógépembe egy Asus Xonar essence st kártyát, ennek elvileg jófajta dac-ja van. Ha érdeke milyenek a tapasztalataim vele akkor írj rám majd.

    A fülest pedig ne mások ajánlásai alapján vedd meg mert neked lehet más tetszene. Nemrég voltam Budán a fejhallgatóplázában és meghallgattam pár fülest. Pl nekem a 100ezer Ft-os Hifiman 400 egyáltalán nem tetszett illetve az Akg q701 sem. A legjobban a Sennheiser hd598 jött be. Nálam verte a drágább füleseket. Ezt ki kell próbálni és neked eldönteni mert ezek nem olcsó dolgok.
    Javaslom tehát az Akg-t, Beyerdinamicot, Sennheisert. Mindegyik teljesen más karakter.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

Új hozzászólás Aktív témák